Stranger things have happened yet

16. září 2013 v 11:56 | Alea |  Mé myšlenky
První, co mě napadne při pohledu na nový vzhled blogu, je slovo ňuňatý.
Vlastně ani nevím proč. Možná je to kvůli tomu, že je zase o trochu jemnější než ty předchozí (solidně měknu, ha!), k některým mým vrcholně depresivním básním se vyloženě nehodí, nebo protože by mě ani neudivilo, kdybych na blogu s podobným vzhledem objevila FF o Justinu Bieberovi či něco podobně... řekněme nevkusného (sláva bleskovkám!)
Ale jsem celkem spokojená. Vezmu-li v potaz své schopnosti co se grafiky týče, mohlo to dopadnou mnohem, mnohem hůř, takže nakonec můžu být ráda, že jsem ráda, že ano. Ten starý design už mi pomalu lezl krkem.

A navíc jsem momentálně sama doma s mírným nachlazením. Tedy... včera jsem ještě myslela, že umřu, protože takhle mizerně už mi fakt dlouho nebylo, ale ráno jsem se vzbudila a - tralalá! - ...bylo mi hej!
Takže teď sedím u počítače, pomalu, ale jistě likviduji krabici papírových kapesníků, které se válí všude kolem, a leju do sebe švestkový čaj po litrech, jako kulisa zapnutá televize a ME ve volejbalu žen.
Krásný to nástup podzimu. Takhle jsem si opravdu představovala první měsíc školy... ačkoliv hádám, že zrovna jí můžu za svou indispozici poděkovat. Máme tělocvikáře sadisty. Ani v sebemenším jim nevadilo hnát nás v pátek dopoledne ven (a to máme ještě ke všemu tělák první dvě hodiny... zabít!!) a pak nás tam další hodinu v té kose mučit.
Ačkoliv jedno té naší profesorce musím nechat - když začalo lehce krápat, nechala si nás v tom mrholení jenom zaběhnout sprinty, a pak nás pustila dovnitř. Zlatá žena.Nádherná písnička. Hádám, že se mi za chvíli omrzí, vezmu- li v potaz, že si ji v sluchátkách přehrávám pořád dokola a dokola... ale stejně!

A drobná poznámečka nakonec... Kolik by se tady našlo čtenářů Teritoria? Přesněji řečeno - jak moc se mám snažit s další kapitolou a datumem jejího zveřejnění? Buďme upřímní - jsem líná. Sakra líná. A poslední dobou toho mám nad hlavu. Je tu možnost, že Teritorium na nějakou dobu pošlu k ledu a budu se soustředit na jiné aktivity... ale záleží jen na vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera | Web | 16. září 2013 v 19:53 | Reagovat

Slává bleskovkám! :DDDD skoro mě to rozsekalo :D:D

"ňuňatý?" proč? Mě to třeba tak nepřijde. Je to krásně jednoduchý. A když už je řeč o FF o Justinovi biebrovi, myslím, že bys měla změnit celkový vzhled stránky na růžovo a doprostřed designu dát přímo bojící do očí obrovskou fotku Justina a k tomu několik srdíček a nápisů "ááj lááv ůůů :*"

Tělocvikáře sadisty :DDD My v tomhle období  chodíme většinou do tělocvičny, teda pokud venku není hezky nebo alespoNˇpřijatelně zima :) ale pořád do nás hustí ty kecy, že pokud vyloženě neprší a nepadá sníh, budeme chodit ven (zatím to ale naštěstí nezačla plnit :D)

Ta písnička je úžasná! Posloucháš WT? :)
Já jo, teda ne přímo, ale pár písniček se mi od nich fakt líbí! (Frozen♥, Memories, the Swan song, Perfect harmony...:) je jich víc, jenom ti tady nechci spamovat :D)

2 blogerka | Web | 16. září 2013 v 22:49 | Reagovat

Nový vzhľad blogu sa mi páči a Justina mi vôbec nepripomína :D :D

Telesná -_- na to ani nemyslím radšej my sme tiež stále von.

Hmm. trošku ti závidím, že si doma a nemusíš ísť do školy, mne by sa také tiež zišlo. :)

No a bola by som fakt rada keby si ďalej písala teritórium, pretože mám akútny nedostatok čitateľnej literatúry :D :).

3 Hejlynka | Web | 17. září 2013 v 20:04 | Reagovat

Desing blogu je krásný. Rozhodně mi nepřijde, že by ho slovo ňuňatý vystihovalo.Teritorium je moje oblíbená povídka, nicméně sama vím, jak je škola vyčerpávající a když se konečně dostanu domů, nemám chuť nic dělat...:-)

4 NikaRoovy | E-mail | Web | 3. října 2013 v 17:37 | Reagovat

Ten vzhled je nádherný. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama