Srpen 2013

What about now?

28. srpna 2013 v 9:15 | Alea |  Blog
Ano, je to tak... ne, vážně se vám to nezdá...
Pro ty, kteří stále nevěřícně mačkají F5 -

I'M BACK!

...(I THINK)

Člověk by neřekl, jak ten čas rychle letí. Řekla jsem si, že by to chtělo menší pauzičku a namísto toho se tu takovou dobu neukážu :). No, stále je to s blogem trochu nahnuté, ale vypadá to slibně... Můj návrat se sice neobejde bez menších komplikací - příští týden začíná škola a já předpokládám, že se mi rozvrh díky nástupu nas třední lehce zahustí, připočítám-li k tomu všechny kroužky, na které chodím, věci, kterým se chci věnovat a bla, bla, bla...

Musím vás tedy psychicky na pár věcí připravit:

•Básně. Možná jste si všimli, že v rubrice Básně momentálně nic není. Vysvětlení je jednoduché: zaprvé - chci začít odznova. A tím odznova myslím opavdu odznova, s čistým štítem. A navíc se tu objevila možnost, že mé básně by mohly být vydány jako kniha.
Samozřejmě, je to až moc hezké na to, aby to mohla být pravda, ale... doufat snad můžu, nebo ne?
•Povídky. Opět jsem se pustila do Teritoria. Doufám, že se stále najdou nějací čtenáři, jelikož to je, byla a bude jedna z hlavní náplně blogu. Mám rozepsanou další kapitolu, tak snad se s ní brzy shledáte na blogu.
•Četnost příspěvků. Well... počítejte s tím, že žádná sláva to nebude. Dávám si limit jeden článek týdně, ale povídky budou pravděpodobně přibývat jednou za čtrnáct dní a básně... no, jak se mi zrovna bude vést, řekněme.

Také bych vás ráda upozornila na to, že se zde bude objevovat hromada obkecávaček obsahující mé názory, prostě žvásty, které ze mě jednorázově polezou ven a kterými se vám budu snažit přiblížit svůj život a pohled na svět. Sem tam zde přistane případně nějaká recenze nebo něco podobného (nebo tak si to alespoň ve své hlavě maluji), ale toto bude i nadále především literární blog.

Uvidím, jestli si najdu v příštích dnech nějaký čas na prohlédnutí ostatních blogů... pokud ne, trpělivost, vážení, dejte mi chvilku, než se zase stihnu rozkoukat ;).

Vaše nadšená
Alea


Dým

28. srpna 2013 v 8:57 | Alea |  Básně