Leden 2013

Pro svou krásu (báseň od C.)

31. ledna 2013 v 19:23 | Alea
Po kratší odmlce zase nějaká báseň - ovšem výjimečně není z mé dílny, ale z pera jedné z mých dobrých kamarádek (říkejme ji C., ano?). Je to nadaná spisovatelka (její povídky jsou naprosto dokonalé a to si nedělám srandu) a také úžasný člověk, který má v mém životě opravdu podstatné místo.

C. je skvělá osoba, která to posledních pár měsíců vážně nemělamoc lehké a která si prožila víc, než si hodně z nás vůbec umí představit. Ani náznakem si netroufám tvrdit, že vím, jaké to pro ni je, jelikož ani v sebemenším netuším, jak se musí cítit. Ale C. nám všem ukázala, že nepatří k lidem, co se snadno vzávají.
A to je právě důvod, proč v ni já a mnoho dalších lidí tolik věříme.

ONO TO KRVÁCÍ! UDĚLEJTE NĚCO, SAKRA! - To bude dobrý, pane...

27. ledna 2013 v 17:07 | Alea |  Já a zase já...
První pomoc nakonec dopadla relativně dobře :). Jenom jeden mrtvý z pěti, to pokládám za celkem velký úspěch :D. Nepovedlo se nám zachránit akorát jednoho chlápka s amputovanou rukou (ohfghmj, blé!), který nám pobíhal venku před školou a z toho jeho pahýlu mu stříkala krev. A navíc se tam před frézou, která mu to údajně způsobila, válela kašička z té jeho ruky, tfujtajksl. No, každopádně jsme to s tím škrtidlem jaksi nezvládli a chudinka nám vykrvácel. Ale fakt jsme se snažily... No nic no :D.


8. kapitola - Vím, jak chutná bezmoc I

23. ledna 2013 v 21:20 | Alea |  Teritorium


Osmý díl hotov :). Někdy zítra nebo pozítří dodělám druhou část a hodím jí sem. Původně jsem to všechno chtěla hodit do jednoho článku, ale to by bylo zkrátka moc...

O lásce

17. ledna 2013 v 19:39 | Alea
Našla, našla, našla :D! Sice ne úplně v počítači, ale pouze jako otrhanou papírovou verzi, ale nevadí. Téma byla opět silně originální - "O lásce" -, ale kupodivu se mi na něj psalo docela hezky... Přijde mi, že tato báseň patří spíš mezi mé lepší výtvory.

Jak se blíží konec pololetí, učitelé začínají pomalu, ale jistě šílet.
Jeden test za druhým, sem tam nějaké zkoušení a k tomu ještě zvláštní cvičení ve Výchově ku zdraví (něco mezi biologií a občankou) - nakluše k nám parta záchranářů a připraví nám modelová cvičení na první pomoc. Známkované. Ou jé...

No, budu se snažit ty chudáky nezabít. Jelikož jsem většinu času na VYZ strávila čuměním na strop případně poleháváním na lavici, tak si z toho taky strašně moc pamatuju. Ale takysi dělám starosti o sebe. Když jsem totiž něco podobného absolvovala naposledy, málem to se mnou seklo, jelikož pohled na tu hromadu krve a zvratky, co tomu týpkovi vytékaly z pusy, mi evidentně nedělal moc dobře... Br, hnus!
Tak mi držte palce, heh :D...

7. kapitola

14. ledna 2013 v 18:50 | Alea |  Donuť smrt padnout...

Yes... je to tady. Předposlední díl Donuť smrt padnout :). Zbývá už jen epilog a je to za námi, vážení... O tom, co s DSP a celkově se všemi povídkami bude, chystám informativní článek. Zkrátka uvidíte...

What am I to say...

12. ledna 2013 v 19:48 | Alea |  Já a zase já...
Je to na palici.
Všechno je na palici. Barák je vzhůru nohama, škola je vzhůru nohama, moje hlava je vzhůru nohama...
I můj drahý básnický sešit jaksi zklamal. Tedy - ne že by vyloženě zklamal, on akorát zeje prázdnotou, což je prakticky to samé. Leží si tak smutně na stole a já ne a ne se k něčemu dokopat. Jenom sedím od rána do večera se sluchátkama na uších, brutálně si ničím ušní bubínky a snažím se alespoň NĚCO dělat. Bože, to je šílené. A to nemyslím jenom psaní. Myslím všechno.Všechno jako všechno.
Yes, I am mad. A je mi to upřímně jedno.

Nechtěné dny

7. ledna 2013 v 16:42 | Alea
Plán jednorožci a duha odsunut na dobu neurčitou stejně jako druhý díl Somebody I've thought I know.
Nenávidím školu. Nenávidím fyziku.


Jako bych jí neviděla

5. ledna 2013 v 10:47 | Alea
Slavnostně přísahám, že jednoho dne napíšu roztomilou optimistickou básničku o jednorožcích, duze, motýlcích, roztomilých létajících prasátek s lukem, šípem, křídly a srdíčky poletujícími kolem hlavy a bla bla bla.
Ale do té doby si musíte vystačit s mými depresivními výtvory
Somebody I've thought I know - 1/3

2. ledna 2013 v 11:14 | Alea |  Krátké povídky


Poslední dobou mám nějaké tvůrčí období :D. Nejenom že mám rozpracované Zrůdičky, ale teď i tohle...
Druhou část Somebody I've thought I know čekejte minimálně tak ke konci týdne, ještě není ani z půlky hotová, ale pracuje se na tom :D.
Komentáře samozřejmě potěší... ;)