Listopad 2012

I malými věcmi se napomáhá velkým

30. listopadu 2012 v 15:31 | Alea
Muhehehe... Včera mi přišel dopis z knihovny, kam jsem posílala svou básničku do soutěže. A hádejte co? Jsem pozvaná na vyhlášení, což znamená, že jsem se umístila. Sice nevím na jakém místě, ale rozhodně z toho mám velkou radost...
Obyčejně se takových soutěží moc neúčastním, témata jsou většinou nudná a neoriginální (I malými věcmi se napomáhá velkým taky není žádný zázrak), ale zkusila jsem to.


6. kapitola - Jsem monstrum?

23. listopadu 2012 v 16:07 | Alea |  Donuť smrt padnout...

Wow. Už jsem ani nevěřila, že se to stane... Ale ano. Po několika měsících znovu přidávám kapitolu k Donuť smrt padnout! Většina z vás o této povídce buď ještě nikdy neslyšela nebo už zapomněla, o čem že to vlastně je, ale přesto by mi udělalo radost, kdyby si ji alespoň někdo přečetl :D.
Uvažuju o tom, že bych ji začala psát odznova a předělala prvních pár kapitol, jelikož jak se na ně dívám tak nějak s odstupem, přijdou mi... divné. Ale teď bych se ráda soustředila na Teritorium, takže plán odsouvám na neurčito :).
Alea

Neměli jsme tvoji šanci

21. listopadu 2012 v 19:48 | Alea
Nechtěj, abych soucítila,
měl jsi totiž možnost změnit.
Možnost, o které jsem snila,
možnost, které měl sis cenit.

Mnozí život položili,
spadli, avšak povstali.
Myslíš, že se nesnažili,
nás však vzhůru dostali.

Nechtěj, abych odpustila,
sám si soucit popravil.
Pro tebe tu možnost byla,
abys všechno zastavil

Nechtěj po mně, abych lhala,
z lovců se stávají štvanci.
Nechtěj, abych litovala,
my neměli tvoji šanci....

Zmrzačená nenávist

15. listopadu 2012 v 15:23 | Alea
Ha! Takhle to dopadá, když se člověk nudí o fyzice :D. Takže místo podivných zdlouhavých výpočtů jsem hrála s kamarádkou lodě a čmárala si do bloku pod lavicí. Nenávidím fyziku. Je to jediný předmět, při kterém se mi kdy povedlo usnout :D.
Víla

9. listopadu 2012 v 19:46 | Alea
Víte, co mi přijde? Že pomalu neumím napsat čistě optimistickou básničku :D. Nemám ponětí, proč to tak je, ale zkrátka se mi píšou lépe...
V nejbližší době přidám na blog novou kapitolu k Teritoriu, která je téměř hotová a pomalu začínám znovu pracovat i na Donuť smrt padnout. Je to šok, já vím, vzhledem k tomu, že k ní během několika měsíců nepřibyla žádná kapitola, ale ráda bych obě povídky dotáhla až do konce...

P.S.: Krátká zprávička pro Ænag - všechny básničky jsem si přečetla :). Místy jsem si musela téměř utřít slinu, protože jsou naprosto... nádherné! Opravdu, moc se mi líbí. A navíc mi celkem lichotí, že tě zajímá můj názor :D.

Bezejmenná

4. listopadu 2012 v 17:14 | Alea
Malé úvodní (ne)podstatné info - pomalu, ale jistě začínám spolupracovat s Bee (dříve známou jako Moni) na společné povídce. Bude to Harry Potter fanfiction, což není zrovna námět, na který jsem zvyklá psát, ale jsem na to celkem zvědavá :).
Tak snad to nějak dopadne!