Can anybody tell me what's going on...?

9. září 2012 v 15:56 | Alea |  Já a zase já...
Letošní rok bude poctivý blázinec. Rozhodla jsem se trochu překopat svůj volný čas a jsem na sebe náležitě pyšná. Jediné, čeho jsem se nevzdala (a taky se vzdát nehodlám!), je kytara. Jinak jsem se vybodla na scénický tanec a přibrala dramaťák a orienťák. Tomu jsem se už sice dříve tak nějak věnovala, ale teď to bude jaksi... oficiálně :D. Každopádně by mě celkem zajímalo, jak to budu zvládat. Vidina mě, jak každý čtvrtek a pátek supím s mapou po lese, mě celkem děsí. Držte mi palce!

Stejně mi přijde, že tenhle rok všem nějak hrabe. Sestra (která je, mimochodem, normálně téměř blonďatá) se obarvila na tmavě hnědou, rozhodla se začít každý den běhat (jaj, to jí připomenu, až jí za týden najdu u televize s chipsama v ruce!) a (zase) k nám domů tahá jedno neuvěřitelně nesnesitelné zrzavé individum, čímž pádem jsem nucena poslouchat ty stupidní kecy typu "má mě rád, nemá mě rád...". Ale co, alespoň se mám čemu smát (tajně, samozřejmě).Je to celkem pech, nesnášet "BFF" (uááá!) své sestry-dvojčete, nemyslíte? Není to moje chyba. Může si za to úplně sama. Nemá být tak neuvěřitelně pitomá. Pamatuji si, že asi v páté nebo šesté třídě ji sestra přitáhla domů a dělaly si spolu úkoly. To individuum mělo v sešitě napsáno Dawn-ing a ptalo se mě, jak se píše street. Ano, vážení, to byla ta historická chvíle, kdy mi došlo, že ten tvor přede mnou naprosto, ale NAPROSTO postrádá mozek.

A to samé i ve škole - sedím v lavici s holkou, která si vsugerovala, že potřebuje zhubnout (přitom váží téměř tolik, co moje školní taška), další přikvačila do školy v šatech dlouhých jako moje triko na spaní, z další se stala nadšená fanynka One direction, co mi celou přestávku pouštěl u hlavy mobil s jejich písničkama... Brrr! Neříkám, že se u nás ve třídě nenajdou i lidi, co to mají v hlavě relativně v pořádku, ale ta první skupina je k mé smůle čím dál tím větši.

Zvolila jsem nenápadný ústup, odplížila jsem se do kouta a pustila si do sluchátek Guns n' Roses. Áách, to byla úleva!

Je to zvláštní. Buď je něco špatně se mnou, nebo je něco špatně s nimi. Mě osobně by spíš vyhovovala první varianta, ale... kdo ví.


Úžasná písnička. A hlavně nepřekonatelný text. Simple plan jsou zkrátka skvělí!

Can anybody tell me what's going on?
Tell me what's going on?
If you open your eyes you'll see that something is wrong....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera | Web | 9. září 2012 v 16:11 | Reagovat

Orienťák zvládneš :D stačí se jen neztratit  :D :D
Tyjo, našla jsem někoho, kdo má ještě šílenější třídu, než my :D :D ale neboj ani se zase uklidní, časem...OD taky nejsou nesmrtelní.

Is everybody going crazy?
Is anybody gonna save me?

SIMPLE PLAN JSOU NEJLEPŠÍ!!!!! :D

2 Vicky | Web | 10. září 2012 v 17:26 | Reagovat

u nás ve třídě máme jednu dilinu za druhou, jedna má teda vymytější mozek než druhá O_o tak už ale poslední rok a vydržím to tam =D

3 Aravis | Web | 11. září 2012 v 17:52 | Reagovat

Uuuuf. Má třída není jediná s pochybnejma skupinkama vyznávající rituál triček na spaní :D
Je blbý nesnášet BFF ségry, no horší je nesnášet svou BFF :D O_o
(Tell me what's wrong with society
When everywhere I look, I see
Young girls dying to be on TV
They won't stop till they've reached their dreams)

4 Alea | Web | 11. září 2012 v 18:01 | Reagovat

Naštěstí jde jen o pár šílených lidí, zbytek třídy je v pohodě. Relativně... :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama