Exoti a ostružiny

25. dubna 2012 v 16:40 | Alea |  Já a zase já...
Nevím, jestli jsem se někdy zmiňovala, že už několikátým rokem běhám orientační běh (což znamená, že mě a ségru-dvojče táta asi od 7 let tahá dvakrát, třikrát, maximálně tak čtyřikrát za rok na závody, kam se nám vůbec, ale vůbec nechce). A k mému velikému štěstí se včera běžel přebor škol v orienťáku a já se rozhodla to risknout a přihlásila jsem se. A musím uznat, že to opravdu stálo za to :).
Dohromady tam byly tři druhy lidí: profíci, co tam naklusali v dresech, botech, kalhotech atd. se jménem oddílu a už půl hodiny před závodem tam lítali jako cvoci a různě se protahovali, poloprofíci (tedy já), kteří tam seděli jakž takž oblečení, okusovali tatranky a s obavami v očích pozorovali profíky, a debilové, co tam přišli oblečení jako na diskotéku a chechtali se jako psychopati.

Upřímně? Nezáviděla jsem jim. Našli se tam totiž takoví exoti, kteří když startovali, tak měli na sobě rozdrbané tenisky, co jen tak tak držely na nohou díky krajně pochybné tkaničce, koženou bundu a petlahev v ruce (?!). Dámám v legínkách a kabátcích jsem se taky celkem nasmála. Protože bych chtěla vidět, jak budou vypadat, až proběhnou potokem, hustým lesem, močálem či něčím takovým v tom svém ohozu.

Ale lidi, co tam naivně přišli v třičtvrtečních kalhotech či kraťasech, na tom podle mého byli nejhůř. Jelikož trasa vedla přes různé šlahouny, ostružiníky... Au au :D.

Ikdyž já jsem na tom taky nebyla nejlépe. Běžim po cestě a zírám do mapy a helemese! Potok! Samozřejmě že jsem do něj zahučela a hodila pořádnou držku. Vypadala jsem jako Jožin z bažin.

Každopádně jsem skončila šestá... z deseti. Ale co, příště to dopadne určitě lépe :)! Já a kámoška (která skončila těsně za mnou - ha!!) jsme potom lidem z naší školy, kteří vyhráli, snědly všechny Fidorky co dostali jako odměnu. Jejich smůla, kdyby nezvítězili, dostali by taky. Jenom je mi líto, že jsem potom při vyhlašování nemohla najít ty nevhodně oblečené exoty... Abych se jim z plna hrdla zasmála :D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 scenefotoanddiary | Web | 25. dubna 2012 v 17:32 | Reagovat

Prosím tě dala bys mi hlas do soutěže pro London - Olivia Wilde.

Klidně oplatím :D

2 miss thoughtful | Web | 27. dubna 2012 v 21:16 | Reagovat

Ty tvý popisy mě dostávaj... :D Jsi vtipná. :) "A debilové, co tam přišli oblečení jak na diskotéku a chechtali se jak psychopati..." :D
Hodit držku do potoka, no brr.. trochu studený, ne? :D
Jéé Fidorky, ňam, ty miluju... založíme si vlastní fidorkárnu, co říkáš^^.
A odkud vlastně jsi a tak? :)
Já nemám přímo dvojče, je to nejlepší kamarádka, ale jsme na sebe tak napojený, kolikrát řeknem stejnou věc, chováme se stejně, povahově jsme si taky hrozně podobný... tak proto dvojče :). A jste jednovaječná dvojčata?^^ Smím-li se zeptat... To je hrozně fajn, moc bych chtěla ségru:). Jsem jedináček...

3 Vicky | E-mail | Web | 15. května 2012 v 19:45 | Reagovat

Tyjo, kudy jste běhali?? O.o přes ostružiny? Přes potok?? Teda, lesem ráda běhám, ale rozhodně ne přes křoví :D :D
Jo, z tvých hlášek teda taky nemůžu :D :D Hodit držku... si musím zapamatovat, ještě se mi to bude hodit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama